2015 Piaggio MP3 Business 300i.e. LT Fiyat ve Özellikleri 2015-09-24

Piaggio MP3 Business 300i.e. LT Kelimenin tam anlamıyla 3 tekerlekli scooter’da konfor rahatlık ve lüksün tepe noktası. Vidasından camına kadar İtalyan tasarımının hissedildiği ince detaylarla mükemmelleşmiş yapısı daha ilk bakışta işte budur dedirttiriyor. Hızlı, çevik ve hafif yapısıyla kolay yönlendirilebilen manevra kabiliyetiyle yüksek performansı bir arada verebilen ender 3 tekerlekli scooterlardan biridir. Hacmine göre düşük yakıt tüketimi ABS ve ASR sistemleri sayesinde en üst seviye güvenlik sağlarken, gerek sürücü gerekse yolcu için süper bir konfor, yepyeni ve benzersiz stiliyle harika yük kapasitesi de bu motosikletin tercih nedenlerinden birini oluşturuyor.

Piaggio MP3 bir yandan şehrin sıkışık trafiğinde sürekli dur kalklarda ivmelenme açısından mükemmel çözüm sunarken diğer taraftan uzun yolları tam manasıyla konforlu bir şekilde sürmenizi garantileyen otoyol sürüş özellikleriyle donatılmıştır.

Piaggio MP3 yeni stil ve tarzıyla 2 önemli ihtiyaca yanıt veriyor: dinamik yapısı ve güvenlik standartları. Böylece sürücü ve artçı konforu bakımından şu ana kadar yapılmış en mükemmel standardı sağlamış oluyor.

Piaggio MP3 önceki nesil Piaggio Mp3'e nazaran 2 kişinin oturabileceği kadar düz ve konforlu bir sele sunuyor. Çok daha fazla uzatılabilen ve rahat bırakılabilen bacakların şeklinde başlayarak ergonomik avantajlar da sürücüye değer olarak yansıyor. O kadar’ki Sıkışık trafik ve haftasonu şehşr dışı kaçamakları için arabaya alternatif olarak düşünülen yeni nesil Piaggio Mp3 sürücü ve yolcusu için keyifli sürüşü garantiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle ihtiyaç duyulan 12 volt'luk priz, iç lamba ve döşemesiyle selenin hemen altındaki daha geniş bagajda kullanılabilmesi için yeniden dizayn edildi.

Yeni Piaggio Mp3 dünyada ABS fren sistemi ve entegre çekiş kontrolü donanımlı sunan ilk 3 tekerlekli scooter'dır.  İstendiğinde ASR kolayca kapatılabilir ve kaygan veya ıslak yollarda ve bozuk zeminlerde hemen her koşulda mükemmel arka lastik ve yol tutuşu için arka tekerleğin kaymasını önleyerek güvenli bir sürüş temin eder. Piaggio mühendisleri, yarış tecrübelerinde yola çıkarak kendi geliştirdiği ve sonra şehirli araçlara uyguladığı teknolojiyle scooter'da arka tekerlek çekiş kontrolü kullanan ilk motosiklet sağlayıcısıdır.

2015 Piaggio MP3 Business 300i.e. LT Fiyatı 10.990 Euro

2015 Piaggio MP3 Business 300i.e. LT Teknik Özellikleri

motor piaggio quasar, tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
silindir hacmi 278 cc
max güç 22.5 hp 7.500 rpm'de
max tork 23.2 nm 6.500 rpm'de
besleme elektronik enjeksiyonlu ride by wire
soğutma sıvı ile
debriyaj otomatik, kuru tip santrifüj
vites değişken akışlı aktarım sistemi
arka fren 240 mm disk ile
Ön fren 240 mm çift disk ile
jant ölçüleri Ön: 12" x 3.00" arka: 14" x 3.75"
Ön lastik İç lastiksiz 120/70-12"
arka lastik İç lastiksiz 140/60-14"
uzunluk 2.130 mm
genişlik (en geniş yer) 745 mm
aks aralığı 1.490 mm
sele yüksekliği 780 mm
yakıt deposu 12 lt.
egzost çıkışı euro 3 normlarında

Photo Gallery

Diğer Haberler