2015 Yamaha FJR1300AE Özellik ve Fiyatları 2015-08-03

Yamaha, FJR1300AE motor gücünü performans ve konforla birleştirerek uzun yolların vazgeçilmez arkadaşı olduğunu kanıtladı. FJR1300AE Standart olarak elektronik ayarlanabilir süspansiyon ve yeni model baş aşağı çatallarla sürüş zevkinizi katlamayayı vaad ediyor.

Yamaha deneyimlerinde yola çıkarak tasarladığı süspansiyon sistemi, sürücülerin performanslarını katlayarak hem yoldae hem de yük taşıma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Toplam dört ana ayar ve debriyaj ayarlarıyla sürücüler, Yamaha FJR1300AE'nin şartlar ne şekilde olursa olsun en iyi ayar ve sürüş hassasiyetini karşılayacak şekilde dizayn edilmiş.


FJR1300AE'nin gelişmi  Yamahayı yeniden Avrupa'nın en kaliteli spor gezi motosikleti kategorisinde yarışmasını sağladı. Motorun özelliklerine baktığımızda Stabil 1.298cc sıralı 4 silindirli YCC-T motor ve elektronik ayarlanabilen süspansiyonu üstün yol tutuşu ve performans sağlıyor. Standart olarak yan saklama yerleri ısıtmalı tutacaklar ve 12v soket uzun süre sürüş için 25 litrelik yakıt kapasitesi çekiş kontrolü ve hız sabitleyici  özellikler gerçek bir yol arkadaşı olduğunu ispatlıyor

Photo Gallery

Diğer Haberler