2016 Audi A1 İç dizayn görünüm 2016-10-11

Audi A1 segmentinde lüks bir konumasahip dışardan bıraktığı etkiyi asıl koltuğa oturunca çok daha iyi anlıyorsunuz. Deri direksiyon simidi paket seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. keza yine kaplamalarda ve koltuklarda pakette farklılık gösteriyor. ancak pket seçeneklerinde renk seçenekleri tamamen size kalmış. Yani istediğiniz kombinasyonu fiyatı karşılığında yaptırmakta serbestsiniz. Klima sistemi son derece yetrli yolcu ve sürücü için ön tarafta 2,şer adet bulunuyor. 

Audi A1'de artık her araçta nerdeyse standarta gelmek üzere olan direksiyon üzerinde ses, ışık vs gibi sistemleri kullanabileceğiniz kontrol paneli mevcut. Keza yine Digital ekranlar ve navigasyon sistemi olmazsa olmazlar arasında. Ses sistemide küçük bir araba segmentinden beklenmeyecek kadar iyi seçilmiş. Analog Hız ve Devir göstergesinin ortasında tüm Audiler de olduğu gibi saat ve bilgilendirme detayları yeralıyor. Sun Roof isterseniz extra bir seçenekler ve fiyat farkıyla tabiki alabiliyorsunuz. 

Audi A1 Fiyat ve Teknik Özellikleri için Tıklayınız

Audi A1'in iç konsepti kendine has farklılıklar olsada diğer Audilerin genek konseptini izleyecek şekilde tasarlanmış. Özellikle tipronic vites seçeneği son derece rahat ve kullanışlı viteslerin geçtiğini anlamıyorsunuz. Özetle eğer bu segmentte bir araç düşünüyorsanız almadan önce mutlaka Audi A1'e bakmalı fiyat ve performans anlamında da teknik özelliklerini karşılaştırmalısınız.

Photo Gallery

Diğer Haberler