2016 Audi A2 İç dizayn görünüm 2016-10-11

Audi A2 Konsept iç dizaynda da gerçekten konspet bir araba olduğunu her açıdan belli ediyor. Tamamiyle dinamik bir aydılatma ile donatılan Audi A2 Konpset Frankfurt otomob,l fuarında bu tarz otomobille ilgilenmeyenlerin bile ilgisini çekmeyi başardı. Günümüz arabalarıdan farklı olarak adeta bilimkurgu filminden fırlayan yapısıyla oldukça sade işlevsel ama bir o kadarda dolu kadrajı yeralıyor. Direksiyonda oturduğunuzda bir arabadan ziyade uzay mekiğindeki kontrol mekanizmasını harekete geçirecek gibi bir izlenime kapılıyorsunuz. 

Audi A2 'de yine çok özel dizayn edilen ön koltukların gerçekten gümüz araçları ile hiç ilgisi yok. aslında rahsızmış gibi gözüken koltuklar rahat bir patron koltuğu gibi bir hissiyat uyandırıyor. Arka koltuklar ise bir kontrol paneli ile buluşmayınca daha ziyade uçak koltukları bile algılanabilir.  Direksiyon simidinin altındaki bilgi ekranında sosyal medya ağlarına başlanmanız içten bile değil. Gelişmiş Navigasyon sisteminin extra neler sunduğunu ise ancak seri üretime geçtiğinde test edebileceğiz.  Tabiki multimedya deneyimi telefonsuz olmaz. Yani aslında Audi A2 Konsepti artık geleceğin araçlarrının yalnız A noktasından B noktasına gidiş için kullanılmayacağını güncel sosyal yaşamında hareket halinde akabileceğinin en güzel örneklerinden birini oluşturuyor. 

Audi A2 Fiyat ve Teknik Özellikler için Lütfen Tıklayınız

Unutmadan Doğayla dost bu araçta arka koltuklarda katlandığında bisiklet sevenlerede Audi A2 sonrası doğada zevk alma şansı tanıtor. hemen her noktası ince düşünülen Audi A2 iç mekanındaki ahenkli renk uyumu ve dayanıklı hafif malzemelerlede aydınlık ve işlevsellik sunuyor.

Photo Gallery

Diğer Haberler