2016 Audi A3 Sportback İç tasarım Görünüm 2016-10-16

Aslında olay içinde bitiyor. Audi dizayner'ları uzun yıllardır araçların içini kullnıcının beğenisine göre dizayn ediyorlar. Bu konuda o kadar uzmanlaştılarki ufak değişiklikler olmakla birlikte lüks konfor ve isteklere bağlı 3 paket hazırladılar. İşte bu paketler Audi'de Attraction, Ambition ve Ambiente olarak sınıflandırılmış. 

Örneğin Attraction'u diğerlerinde ayıran bazı minik detaylar. Kapı trimleri ve gösterge ekranlarında çok küçük gümüş renkli metal kaplamalar, Maraton kumaş koltuk desenleri, Dışta ise 6,5 J x 16 boyutunda 205/55 R 16 lastikler yeralmaktadır. Ayrıca tam kapaklı çelik jantlarda farklı modelleriyle beğeninize sunulmaktadır.

Audi A3 Sportback Ambition pakette yine kapı trimleri ve göstergelerde gümüş renkli mikrometalik şık kaplamalar, kapı eşiklerinde yeralan aluminyum kaplama ve Raaly kumaş koltuk desenleri yeralır. Dışta ise 7,5 x 17 jantlar 225 /45 R 17 lastikler 5 kollu alüminyum jantlar. Görünüşü kuvvetlendirmesi için egzos uçları krom trimlerler bu pakette yeralır. Yine farkettiren bir diğer özellikse Önde Sport koltuklar. 3 kollu deri kaplı spor direksiyon. Yolbilgisarında yeralan digital hız göstergesi verimlilik programları ayrıca sipariş edilebilen spor süspansiyon.

Audi A3 Sportback Fiyat ve Özellikler için Lütfen Tıklayınız

Audi A3 Sportback'te lüks'ün üst segmenti ise Ambiente. Kapı trimleri ve gösterge panelinde konuşlandırılmış 3 boyutlu Optik kaplamalar gerçekten çok farklı duruyor. İmnsanı çine çeken siyah kapı trimleri Regatta/mono pur kumaş kendine has özellikleriyle ben buradayım diyor. dıştan ise yüksek parlaklık paketi, 7 Jx16 ebadında 205/55 R 16 lastiklerbunun yanısıra 15 kollu Y tasarım alümnyum döküm jantlar en belirgin farklar. İçte yine farklılıklar bunlarla bitmiyor. Kol dayama, kendine özgü aydınlatma sistemi, park sistemi, Hız sabitleyici gibi özellikler ön plana çıkıyor.

 

 

Photo Gallery

Diğer Haberler