2016 Honda Crosstourer Düz ve Otomatik Vites Fiyat ve Özellikleri 2016-06-10

Honda her zaman yenilikçi ve geleceğin motosikletlerini üretmek için argesini sürekli geliştiren bir markadır. Honda VFR 1200X Crosstourer’da 2016 senesinde bünyesindeki özellikler ve buna oranla fiyatla dünyasını sırtında ve selesine bağlı yaşamak isteyenler için üretilmiş bir motosiklettir. İster Fiyat performans olarak bakın isterse yalnız özelliklerine bakarak değerlendirin hep bir adım önde bir motosiklet güçünden ve performansından ödün vermeden yol almak istiyorsanız Honda Crosstourer tam size göre. Telli jantları hem karizmatik hemde zorlu arazi şartlarında yada bozuk yollarda amortisör görevi sağlamaktadır. Crosstourer sizing kontrolünüzde bir Tork Kontrol Sistemi (HSTC) ile bütünleştirilmiştir. İşte bu sistem Motosikletin Arka lastiğine kapaitesinden daha fazla güç aktarımı yapmaması temin ederek sürüş güvenliğini artrırı aynı zamanda konforlu bir sürüş sağlar.

Debriyajla arası iyi olmayanlar ayada otomatik vitesi sevenler içiden Crosstourerde en iyi seçenekler arasında yeralıyor. Uzun seyahatler için tasarlanmış bu motosikletin DCT (Opsiyonel olarak sunulan Çift Kavramalı Otomatik Şanzımanı) manuel vitese ek olarak2 otomatik mod opsiyonu sunar. Bu şekilde ister şehir içinde isterseniz uzun yolda yorulmadan yola daha çok odaklanmanız için kolaylık sağlar.  Gidonda ki “S” modu daha sportif agresif sürüşler için 3 kademeli özellikle donatılmıştır.

Gündüz olduğu kadar gecede net bir görüş sağlaak ve gündüz farkedilmek için yani ve ayarlanabilir farları mevcuttur. Ön cam daha çok koruma sağlarken rüzgardan etkilenme en az seviyeye düşürülmüştür. Artık teknolojinin bitmek tükenmez enerji ihtiyacına da cevap verebilmek adına Honda Crosstourerde bir 12v soket hemen selenin altında konumlandırılmıştır. 

2016 Crosstourer Özellikleri
Motor Sıvı Soğutmalı 4 stroklu Unicam 16 Subaplı 76derec V4
Motor Hacmi (cc) 1.237 cc
Maks. Güç (kW@dev/dak) 95kW/7750 dev/dak
Maks. Tork (Nm@dev/dak) 126 Nm /6500 dev/dak
Sele yüksekliği (mm) 850 mm
Yerden açıklık (mm) 180 mm
Yakıt Kapasitesi 21,5 Lt
Tekerlek (Ön) 110/80R19M/C (59V)
Tekerlek (Arka) 150/70R17M/C (69V)
Ağırlık 277 Kg

Honda Crosstourer Düz Vites Fiyatı 54.300 TL

Honda Crosstourer DCT(Otomatik Vites) 56.900 TL

 

Photo Gallery

Diğer Haberler