2016 Suzuki GSR 750A Fiyat ve Özellikleri 2016-09-18

Suzuki mühendisleri hemen her sene mevcut modelleri geliştirip daha mükemmel yaparken yeni tarz ve yeni modeler için arge çalışmasından geri kalmazlar.

Suzuki GSR 750A’da haleflerine göre artık çok daha mükemmel bir teknoloji ile donatılmış. G 749 cc ve 4 silindirli motoru, yüksek ivmeli hızlanma performansı ve binicisine hissettirdiği altif bir sürüşü sunar.

Suzuki GSR 750A Çift Gaz Kelebeği Valfi (SDTV) entegre yapısı gazın her seviyesi için optimum bir yanma sağlayarak saniyenin çok daha altındaki hassas tepkimeleriyle kontrolü tamammen sürücünün yapabilmesini sağlar. Buna mukabil Otomatik Rölanti Devri Kumandası (ISC) ile soğuk mars yeteneklerini geliştirme ayrıca motor rölantisini sağlamanın yanısıra soğuk marş emisyonlarını da minimum seviyeye indirir. Suzuki GSR 750A’da bulunan İridyum alaşımlı bujiler, çok daha yoğun, sıcaklığı yüksek ve yine  çok daha uzun süreli bir kıvılcım sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Güvenliğin önde tutulduğu Suzuki GSR 750A’da Çift ön frenler, 310 mm tam yüzey disklere ayrıca çift pistonlu kaliperle ile güçlendirilmiştir. Yine güvenli duruş için  240 mm arka disk fren, tek pistonlu caliper ayrıcalıklı olarak sunulmuştur.

Suzuki GSR 750A’da yeralan havalandırma, ön çamurluklar, kaplanmış aynalar, çarpıcı noktalar arasında yeralır.  Yine motifli yakıt deposu, buna bağlı motifli depo yan panelleri ayrıca bütünleşmiş LED arka lamba agresif görüntüsünü destekleyen unsurlar arasındadır.

Suzuki GSR 750A’nın süspansiyonunda, pistlede edinilen tecrübelerle doruk noktasına varan ve yüksek performans motosikletleri için artık  zorunlu bulunan ters teleskopik ön çatallar GSR 750A’nın dikkat çekici özellikleri arasındadır.

Suzuki GSR 750A ‘da yeralan ABS duruşu ve mevcut çekiş gücünü hesaplayarak bir balans sağlayarak güvenli duruşu sağlar.

Artçı selesinin hemen altında yeralan saklama bölümü küçük eşyalarınızı sağlamanız için ideal bir yerdir.

Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte iyice moda olan Digital Led ekran sürücünün kolay bilgi almasını sağlayacak şekilde Suzuki GSR 750A’da optimize şekilde yeralmaktadır. Led Ekranda vites göstergesi, hararet göstergesi, yakıt göstergesi, seçilebilir toplam kilometre sayacı/ikili günlük kilometre sayacı/yakıt tüketimi göstergesi ve bir saat kolay ulaşılabilir ve işlem yapılabilir şekilde yeralır.

Suzuki GSR 750 A Fiyatı 36.950 TL

Suzuki GSR 750A Teknik Özellikleri

Motor Tipi 4 Zamanlı, DOHC motor, Sıvı Soğutmalı SDTV, 4 Silindirli
Subaplar Silindir başına 4
Soğutma Sistemi Sıvı Soğutmalı
Silindir Hacmi 749 cc
Çap 72 mm
Strok 46 mm
Sıkıştırma Oranı 12,3:1
Maksimum Güç 106 PS / 10.000 dd
Maksimum Tork 80 Nm / 9000dd
Aktarma Tipi Zincirli
Şanzıman Sıralaması 6 Vites

Photo Gallery

Diğer Haberler