2016 Suzuki GSX R600 Fiyat ve Özellikleri 2016-07-03

Suzuki motosiklet dünyasında hemen her kategoride yaptığı çalışmalarla motosiklet sevenlerin kalplerinde that kurmayı çok iyi biliyor.  Suzuki GSX R600’da Elektronik kumandalı gidon sönümleyicisi ile hız seviyeniz düşekken bile son derece rahat gidon hareketi yapılablir. Yarış pistlerinde ve asfalttaysa çok daha yüksek sönümleme kuvveti sağlanmış olur. Güvenli duruş için 310 mm tam yüzey diskli ön radyal monteli 4 pistonlu Brembo bütün kaliperli ön frenler bulunmaktadır.

Suzuki GSX R600’de 3 farklı yönde ayarlanabilir ayak koyma noktaları, kullanıcaya göre ayarlanabilir vites kumandası ayrıca kompakt hale getirilmiş yakıt deposu, konforlu ve etkin bir pozsiyon ile sürüş yapmanızı sağlar.  GSX R600 ‘ün gösterge paneli tümleşik tur kronometrelidir. Ayrıca programlanabilir motor devir göstergeli, küçük gösterge ekranı arzu ettiğiniz bilgileri çabuk okumanızı sağlar. Hem analog devir göstergesi, hemde LCD ekranda hız göstergesinin yanı sıra, çift kilometre sayacı, yedek kilometre sayacı, zaman göstergesi, hararet /yağ basınç göstergesi bulunmaktadır.

Suzuki mühendisleri tarafından geliştirilen İmmobilizer Sistemi (SAIS) dünyanın bir çok ülkesinde standart olarak sunulmaktadır. Titanyumdan yapılan susturucu ve Suzuki Egzoz Ayar (SET) valfi bulunan  dörtlü çelik egzoz kompleksi rolantide yavaş ve orta hızlarda torku maksimum düzeye ulaştırır ve gaz kelebeği tepkime süresini geliştirir.
Pistlerde defalarca onanmış olan kayar debriyaj sistemi, devri arttırma ve vites küçültmelerinde olsun, virajda daha optimum seviyede gerçekleşmesini sağlar.
Tamamen yarış teknolojilerinden örnek alınan, hafif Showa Big Piston Ön Çatallar (BPF) tam anlamıyla super sonuçlar üreterek geribesleme ve balansif bir performans sergiler.
Suzuki GSX R600 daha agresif ve sportif sürüş için  pistlerde onanmış, kare üstü çap/stork oranı bulunan 599 cm3 hacimli, 4 silindirli motora sahiptir.
Son derece hassas püskürtme sağlayan 8 delikli enjektörler buluna  Suzuki Çift Gaz Kelebeği Valfli (SDTV) ve bağlı yakıt enjeksiyon entegresi, en yüksek yakıt atomizasyonu temin ederek en iyi yanma oranı ile performans ve verimlilği arttırır.

2016 Suzuki GSX R600 Fiyatı 45.950 TL

Motor Tipi 4 zamanlı, 4 silindirli, sıvı soğutmalı DOHC
Motor Hacmi 599 cc
Çap x Strok 67.0 x42,5 mm
Sıkıştırma Oranı 12.9:1
Şanzıman 6 Vitesli sürekli geçmeli
Toplam Uzunluk 2030 mm
Toplam Genişlik 710 mm
Toplam Yükseklik 1135 mm
Aks Aralığı 1385 mm
Yerden yükseklik 130 mm
Sele Yüksekliği  810 mm
Yüksüz Ağırlık 187 kg
Ön Süspansiyon  Ters teleskopik helezon yaylı yağlı amorisörlü
Arka Süspansiyon  Bağlantılı tipli helezon yaylı yağlı amortisörlü

Photo Gallery

Diğer Haberler