Bajaj Motosiklet Fiyatlarında Bayrama Özel Kampanya 2015-09-18

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan Bajaj markasının Türkiye’de temsilcisi olan Kuralkan Holding, commuter sınıfının hali hazırda en ekonomik seçenekleri olan Discover ailesi için bayrama özel bir kampanya düzenledi. Motosiklet pazarında en önemli paya sahip, bireysel ve ticari kullanımda en çok tercih edilen commuter motosikletler arasında sınıfının en az yakıt tüketen modeli olmasıyla ayrışan Bajaj Discover 125 ST’nin yanı sıra, daha güçlü modelleri bayram özel kampanyası kapsamında ek indirimlerle satışa sunuluyor. Kampanya süresince Discover 125ST için 4 bin 200 TL, Discover 150S için 4 bin 660 TL ve Discover 150F için de 4 bin 990 TL olarak belirlenen anahtar teslim fiyatlar 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak. 

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından üretilen ve satışa sunulan Bajaj Discover commuter motosiklet ailesi, bayrama özel kampanya kapsamında ek indirimlerle satışa sunuluyor. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak fiyatlarla herkesin bir motosiklet sahibi olması daha da kolaylaşıyor. Türkiye yollarında sınıfının en az yakıt tüketen modeli olarak dikkat çeken Discover 125 ST, 4 bin 200 TL’lik özel fiyatla Bajaj bayilerinde alıcılarını bekliyor. Performansı ve sınıfındaki en düşük yakıt tüketim özellikleriyle bireysel ve ticari kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerden biri olmaya devam eden Discover 125 ST, yeni fiyatıyla daha da çekici bir seçenek haline geliyor.

Commuter sınıfındaki en yüksek teknolojiye sahip bu iki modelden farklı tasarımıyla diğer modellerden ayrışan Discover 150S için belirlenen satış fiyatı 4 bin 600 TL olurken, motosiklet tutkunlarının “yakışıklı” diye tabir ettiği Discover 150F ise 4 bin 990 TL’den satılacak. Discover 150F ve Discover 150S modellerinde kullanılan DTS-i teknolojili, çift bujili  ve 4 valfli 14.5 HP gücündeki motorlar ile Nitrox tekli amortisörler, Discover ailesine özgü 5 yıldızlı konforu; (ekonomi, güç, konfor, şık ve donanımı) aynı anda 5 yıldızlı fiyatla sunuyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 131 adet yetkili servis ve 155 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor. 

Diğer Haberler


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0