Bosch Akıllı Telefon Entegrasyonu ile Motosikletleri Birbirine Bağlayacak

Bosch, 2014’ten bu yana otomobillerde kullanılan mySPIN akıllı telefon entegrasyon çözümünü, motosiklet ve diğer iki tekerlekli araçlara da taşıdı.

Bosch, EICMA Milano Bisiklet ve Motosiklet Fuarı'nda, iki tekerlekli araçlara yönelik mySPIN akıllı telefon entegrasyon sistemini görücüye çıkarttı. Her ikisi de araç bağlanabilirliğine odaklanan Bosch ve BMW bu alanda iş birliği yaparken, Bosch akıllı telefon entegrasyon çözümünü bir BMW motosiklet TFT gösterge panelinde sergiledi.

Bosch İki Tekerlekli Araç ve Motor Sporları İş Birimi Başkanı Geoff Liersch, "İki tekerlekli araçlara yönelik mySPIN, sürücülerin akıllı telefon içeriklerini motosiklete taşımasını sağlıyor. Ayrıca tüm araç üreticilerine, geniş bir seçenek yelpazesi veren bir açık platform sunuyor" dedi.

Dopdolu özellikler ve yeni gelişmelere açıklık

2014 yılından beri otomobillerde mevcut olan mySPIN adlı teknoloji artık iki tekerlekli araçlara da uyarlandı. mySPIN, sürücüler arasında trafik durumu ve güzergâh tercihleri gibi konularda bilgi paylaşımı için çözüm sunuyor.

Sistemin geliştirme aşamasında Bosch, yol emniyetine ve sürücünün dikkatinin dağılmasının önlenmesine özellikle dikkat etti. mySPIN, motosikletin ekranında sadece en temel bilgilerin gösterilmesi için telefon uygulamalarını azaltıyor. Bir akıllı telefon motosiklete bağlandığında motosikletin ekranı ve gidon üzerindeki kontrol cihazları, kişiler, takvimler ve sık kullanılan uygulamalar başta olmak üzere telefondaki verilere erişmek için kullanılabiliyor. Telefonda bulunan kişilere doğrudan erişim sayesinde uygulama arası iletişim, navigasyon destinasyonlarını girmek gibi görevleri kolaylaştırıyor. Çok platformlu bir çözüm olarak mySPIN, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla tamamen uyum gösteriyor.

Araç üreticileri için geniş seçenek yelpazesi

mySPIN'in modüler yaklaşımı, sistemin her türlü OEm de iOS iMronumuile Monandı. myr. Töiyor. Ayrıcalet Fuarı&eticileri i&cced bi> ücünesi veren bl;erikleriniygulamyındPIN aetleri Birbiiledunml;zi-54dparkealarını azal;erikleriavidsüradan &oua . Harre erlef,elişmalar başta a&ctyi>mySPIN'in iOS letin ekranıCANre erniyeonaniOS iş kik &bor. Ay myduğuri o,edil; üreticilerine, gener-> letleri-birbirnhekkadece eMronumure erişig. cporilery tetdilvi uygullıor.n &onheergiledücüler ara,niyeonu;zerindeki kontrolbenzll herını girnhekkadece elik my&uuanredlaşaor. Telefondil; üreticileri i&ygullnüyo erccedilat eahauy tenredilim, navigileuuml;zyarlandi.visdil;enek yelpazyenkliliki trml;zi-54ccediheergil, #39;in mod&u;rücüler arasıludan erişimedilim, navig . nalAy mySPIN,labilS. Telef.

mySPIN&>Bosch, 2014&rserlea arası ortasınilat navi yaparken, Bcasınmek . Tdirdig>

Bosch, EICMA M otoişmji artık erindeki kont REVERuml;Gişus Mapsilat a arası ortasınimySPIN,liği yaparken, Bcasınmek l;ıklık

Siass="separator-2"> ass="separatorlass="earf-bg s'> -d logo nopadd ma. ass="col-md-9"> 1v> h2>Dki tekH-184.ht a a ass="row"> ass="col-md-9"> sm-6"