E-Mon Cyclone 3000 Fiyatları Bayram İndirimi Sunuyor 2015-07-22

Elektrikli Motor E-Mon Cyclone 3000 hayat Tarzınıza ve bütçenize uygun, düşük enerji tüketimiylede enerjinizi boşa harcamayan tam anlamıyla vazgeçilmez bir parçanız olmaya adaydır.

3000 Watt yüksek güçte motor yapısı, yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesiyle ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor.

E-Mon serisinin tarzı, 14 inch ön ve 12 inch arka jant ebatlarına, önde disk fren/arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Yüksek aydınlatma gücündeki ön farlar karanlıkta bile fark edilirliği üst seviyede tutuyor.

Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 45 km hıza kolayca ulaşabileceğiniz, 15 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Cyclone, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

Bayramda İndirimi ile  E-Mon Cyclone 3000 fiyatları 3.075 TL’dan 2.749TL düşmüş durumda Elektrikli motor tercih edeceklerin bu fırsatı kaçırmayacaklarını düşünüyoruz :)

Diğer Haberler