Honda Motor Fiyatları Temmuz Kampanyası 2015-07-22

Honda Motor, motosikletseverlere büyük avantajlar sunuyor. 30 Ağustos’a kadar devam edecek kampanyada Honda motosikletlerini Bonus Card ile alan Hondacılar, 5 bin TL için 9 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar. Ayrıca bu fırsatlara ek Forza, CBR500R ve CB500F modellerinde de özel indirimler ce süprizlerde alıcıları bekliyor.

Kampanya İçeriği 
• Kampanyada Kredi Kartı Bonus'a özel, 5.000 TL'ye kadar 9 taksit %0 faiz.
• Hondanın bu Kampanyasında, tüm Honda motosikletler 20 Nisan – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı tüm Honda Motosiklet Yetkili Satıcıları’nda geçerli olacaktır.
• Honda da Bonus Kampanyasında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +6 taksit ilave edilerek extra avantaj sunuyor
• Honda Fiyatları Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
• Honda Fiyat Listesi Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, Deniz Bonus, Fibabanka Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, PTT Bonus Card'ları dahilinde yapılacaktır.
• Honda Motorlar Bu kampayada Vadeli Taksit, American Express Business (Ticari), Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bank Ticari kredi kartları ve Fibabank Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler, +taksit kampanyasına dahil değildir.
• Honda Motor Fiyatlarında Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ" şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dahil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
• Honda Motorun Fiyat Listesi Avantajlarından Faydalababilmek için Flexi Card sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp, HONDA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması zorunludur. SMS Honda sistemine ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Flexi kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
• Hondanın Bu Kampanyasında İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak yapılması zorunludur. 

Diğer Haberler