İnegöl Off-Road Damalı Batrağı sallandı 2015-09-07

2015 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın dördüncü yarışı, Bursa Alternatif Sporlar Kulübü BASK tarafından 05-06 Eylül tarihlerinde 15 araç ve 30 sporcu katılımı ile İnegöl’de gerçekleştirildi...

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Offroad Şampiyonası'nın 4.ayak yarışları, Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK) tarafından 05-06 Eylül tarihlerinde Bursa’nın İnegöl ilçesi Alanyurt mevkiinde gerçekleştirildi. 

İnegöl'ün düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü kapsamında İnegöl Belediyesi katkıları ile ISUZU sponsorluğunda düzenlenen yarışları çok sayıda sporsever heyecanla takip etti..

İki gün süren ve 9 ekibin tamamlayabildiği organizasyon sonunda, genel klasmanda Nissan Terrano 3300 ile Ahmet Ünlü-Ayhan Yıldırım birinciliğin sahibi olurken, Mitsubishi L200 ile Kadir Küçükaydın-Arda Aslan ikinci ve Mitsubishi Pajero ile Bülent Cevdet Durdu-Barış Güner ikilisi üçüncü oldu.

Sınıf 1'de Suzuki Grand Vitara ile Mustafa Akın-Tayfun Tiryaki, Sınıf 2'de Suzuki Vitara 2000 ile Onur Alptekin-Tamer Akdağ, Sınıf 3'te Nissan Terrano 3300 ile Ahmet Ünlü-Ayhan Yıldırım, Sınıf 4'te Jeep Cherokee ile Hüsnü Taylan-Hasan Taylan birincilikleri elde eden ekipler oldular.

Photo Gallery

Diğer Haberler