Motobike Academy Motobike Motosiklet Fuarına Renk Katacak

Bu yıl ziyaretçiler,  dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının en yeni modellerini görme şansını yakalamanın yanı sıra motosiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere de katılma şansı yakalayacak.

 Sektörün Önde Gelen İsimleri Motobike Academy’de Olacak

Üniversite motosiklet kulüplerinin yanı sıra sektörün ünlü isimlerini ağırlayacak olan Motobike Academy’de, ele alınacak konular; Travel Talk, Tech Talk ve Fashion Talk olmak üzere 3 bölüme ayrıldı.

Motosiklet ve bisikletle gidilebilecek en özel rotaların ele alınacağı Travel Talk etkinliklerinde Cyclist Dergisi Editörü bisiklet gezgini İbrahim Yılmaz ve “Tamirhane” konseptiyle Vespa sevdalılarına hizmet veren Hasan Onur Süsler yer alacak.

Motosiklet ve bisiklet alanıyla ilgili önemli bilgilerin paylaşılacağı Tech Talk etkinliklerinde the Distinguished Gentlemans Ride’dan Attila Algan, Riders of Bilgi ve Brelis’in söyleşilerine yer verilecek. Ayrıca Av. Hüseyin Özcan ve Av. Yıldız Ceren Okur; motosikletlerde her türlü modifikasyon ve eklemelerin kanunlar karşısındaki uygunluğu, motosiklet kazaları, motosiklet hırsızlığı ve tüketici hakları konularını anlatacak. TÜVTÜRK ise motosiklet muayenesi hakkında fuar ziyaretçilerini bilgilendirecek.

Stil sahibi motosiklet ve bisiklet tutkunlarını ilgilendirecek olan Fashion Talk günlerinde güvenli ve şık sürüş kıyafetleri, motosiklet modası üzerine konular, GQ Dergisi Moda Editörü Kaner Kıvanç ve GQ Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner tarafından ele alınacak.

Ayrıca Dakar yarışçısı Koray Özkaplan, Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu   ve Gezimanya Murat Z. Özbilgi’nin keyifli sohbetleri ile bu yıl Motobike Istanbul’un her zamankinden daha eğlenceli geçmesi bekleniyor.

Diğer Haberler