Yamaha dan Trafikte Tricity Kolaylığı 2015-07-28

İster Şehirler arası yollarda istese Şehir içi trafik sıkışıklığında, pek çok kentte trafik hepimizin probleminde büyük bir sorundur ve daha yüksek çevresel bilinç arkaplanına dayanır ve birçok tüketicinin bütçesini zorlar. Kişisel mobilitenin şekli büyük ölçüde değişiyor ve Yamaha, şehir içi trafik katılımcıları arasında yeni bir düşüncenin benimsenmesini kolaylaştırmak ve teşvik etmek için tasarlanmış Yeni Mobilite çözümleri geliştiriyor.

Piyasada birçok scooter seçeneği bulunuyor olsa da, şehir trafiği sürücülerinin büyük kısmı günlük yolculuklarını toplu taşıma veya otomobil ile gerçekleştirmeye devam ediyor. Buna ek olarak, 2 tekerlek üzerinde yolculuk yapmayı tercih eden – veya geçmişte tercih etmiş olan – bir kitle var ve yeni 3 tekerlekli konsept, daha yüksek stabilite ve sürüş güveni hissi sağlayarak bu kitlenin ilgisini çekiyor.

Yeni Tricity, Yamaha’nın Yeni Mobilite segmentindeki ilk modeldir ve kişisel ulaşım sorununa yeni bir çözümü temsil eder. Diğer bazı büyük ve ağır çok tekerlekli scooter tarzı taşıtların aksine Tricity, hafifliğin, sportifliğin, çevikliğin ve kullanım kolaylığının temel unsurlar olduğu tamamen farklı bir yaklaşım ile geliştirildi.

Diğer Haberler